SEO-3-Letter-Word

سئو سایت چیست ؟

SEO یا سئو کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. در واقع در یک ترجمه کارشناسی باید بیان کرد سئو یعنی طراحی صفحات وب به گونه باشد که مورد تایید موتورهای جستجو قرار بگبرد.

امروزه یکی از راه های رسیدن به یک رتبه خوب برای هر سایتی تسط بر الگوریتم های مورد استفاده در موتورهای جستجو است. الگوریتم ها و یا می توان به زبان ساده تر و تا حدودی مبتدی گرایانه : ترفندهای صفحات وب.زیرا بسیاری از کاربران اینترنت نتایج مورد نظر خود را از طریق همین موتورهای جستجو به دست می آورند.

اشتباه نشود، منظور از ترفندهای صفحات وب،اشاره به معنی مستقیم ترفند، مانند ترفندهای ویندوز ندارد. منظور از ترفند، پیاده سازی و رعایت یک سری اصول، قواعد و قوانین در طراحی می باشد که منجر به توجه بیشتر موتورهای جستجو به سایت شما می شود.

شما  میتوانید با بهینه سازی صفحات وب سایت خود  ورودی های خود از موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو , بینگ را بالا ببرید.

بسیار مهم است که سایت شما برای یک کلمه خاصی مانند ” دامنه ” در موتور جستجوی قدرمتند مانند گوگل در چندمین صفحه و یا حتی در ابعاد بیشتر و در چندمین نتیجه ظاهر شود.

هر چه سئوی سایت  قوی تر و کارآمدتر باشد و  صفحات سایت شما بهینه سازی شده باشند موتورهای جستجو در مواجعه با کلمات گوناگون سایت شما را دارای ارزش و اعتبار بیشتر خواهند کرد.

 

اگر شما از همان ابتدای کار از متخصصین سئو بخواهید که سئو را برای وب سایت شما انجامدهند این خیلی بیشتر به نفع شما است.

در واقع همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد، منظور از سئو همان طراحی سایت  مطابق با آخرین پذیرش  و  مطابق با آخرین تکنیک های مورد استفاده در موتورهای جستجو است به این صورت  که موتورهای جستجو  وب سایت شما دوست داشته باشد.

اگر می خواهید سایت شما در موتورهای جستجو جزو اولین نتایج موتورهای جستجو باشید حتما قبل از راه اندازی و طراحی وب سایت خود با افراد متخصص در زمینه سئو مشورت نمایید.

تعدادی افزونه رایگان برای سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس ارائه شده است که میتواند در سئو سایت به شما کمک کند

اما بهینه سازی صفحات وب به صورت حرفه ای :  هزینه ای حدود چند صدهزار تومان  تا هزینه های میلیونی بسته به کیفیت و  همچنین نوع سئو دارد