هدف میهن هاست و تیم فنی ما رضایت کامل کاربران و فعالیت آسوده آن ها در دنیای وب است. رضایت مشتری از اهداف مهم ما می باشد و این مهم را یکی از راه های موفقیت و توسعه میهن  هاست می دانیم.

میهن هاست به شما تضمین می دهد تا ۳ روز در صورت عدم تمایل و رضایتمندی از خدمات هزینه پرداخت شده را بازگشت و سرویس را کنسل کند..

 اطلاعات کاربران میهن هاست و حفاظت از آن ها جزو مهمترین موارد مد نظر تیم فنی میهن هاست است. به همین دلیل به صورت روزانه و هفتگی از تمام اطلاعات و فایل های شما در ۳ مکان مختلف داخل و خارج از سرور همچنین در دیتاسنتر دیگر پشتیبان یا Backup تهیه می شود تا امنیت اطلاعات شما حداکثر ممکن باشد.

 مهمترین ویژگی یک سایت خوب همیشه در دسترس بودن آن است  میهن هاست تلاش می کند آپتایم سایت شما را در بالاترین حد ممکن نزدیک به  ۱۰۰٪ تامین کند.

 پشتیبانی از خدمات میزبانی وب و دامنه همچنین سرور های مجازی و اختصاصی در سریعترین زمان ممکن توسط سیستم ارسال درخواست پشتیبانی انجام می شود و درخواست های شما بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت توسط تیم فنی بررسی و پاسخ داده می شود .

۹- در میهن هاست می توانید هزینه ثبت و تمدید خدمات و محصولات را توسط سیستم پرداخت آنلاین بپردازید و در کمترین زمان سرویس خود را دریافت کنید .

میهن هاست با بررسی کامل و کارشناسی همچنین با کاهش هزینه های غیر ضروری و خرید های برنامه ریزی شده سرویس های خود را با بهترین قیمت برای استفاده عموم عرضه می کند.

سرور های میزبانی وب میهن هاست به صورت ۲۴ ساعته توسط نرم افزاری های قدرتمند مانیتور و هشدار دهنده همچنین تیم مانیتور حرفه ای در حال بررسی و مشاهده است تا در صورت رخ دادن خطای احتمالی در کمترین زمان ممکن مشکل برطرف شود.